fbpx

Perfekcyjna widoczność

Kiedy kierowcy mają najgorszą widoczność? Podczas deszczu. Według portali meteorologicznych w Polsce dni deszczowe stanowią około 50% ogółu. Co więc zrobić aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobrą widoczność na drodze? Z pomocą przychodzi firma Wurth i ich nowa propozycja „Niewidzialna Wycieraczka”.

Z Wurth’em współpracujemy już od kilku lat i sprawdziliśmy tą nowość w praktyce. Uważamy, że sprawdza się ono całkiem dobrze. Przeszliśmy profesjonalne szkolenie z nakładania Niewidzialnej Wycieraczki i chcemy zaproponować Państwu to jako Naszą nową usługę serwisową. Cena od 150 PLN netto.

„Niewidzialna wycieraczka” to twarda jak szkło, ultra cienka warstwa ochronna przedniej szyby. Dzięki niej w czasie deszczu woda zamiast „płynąć” po szybie perli się i przy prędkości już od ok 70-80 km/h turla się z powierzchni szyby. Dzięki temu mamy zdecydowanie lepszą widoczność. Możliwa jest nawet jazda bez włączonych wycieraczek podczas gdy pada rzęsisty deszcz. Lepsza widoczność podczas niesprzyjających warunków pogodowych zdecydowanie polepsza nasze bezpieczeństwo na drodze i komfort jazdy. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że im więcej widzimy podczas jazdy samochodem tym wcześniej jesteśmy w stanie zareagować na niebezpieczną sytuację na drodze.

Prawdopodobnie każdy kierowca  znalazł się w sytuacji gdy zaczynał padać deszcz o tak dużym natężeniu, że wycieraczki nie nadążały z usuwaniem wody. Dzięki zastosowaniu „niewidzialnej wycieraczki” już nigdy nie znajdziemy się w takiej sytuacji.

Poniżej dokładniejsze informacje odnośnie saDziała już przy prędkości ok 70 – 80 km/h
Perfekcyjna widoczność i bezpieczeństwo podczas deszczu

  • Niezawodna również podczas intensywnych opadów
  • Możliwość jazdy bez potrzeby użycia wycieraczek
  • Brak efektu oślepiania w nocy

Dzięki naszej powłoce

  • Łatwiej usuniesz brud i owady
  • Łatwiej usuniesz lód podczas zimowych przymrozków
  • Zmniejsza się zużycie wycieraczek

Ultra cienka warstwa ochronna twarda jak szkło

  • Skuteczne działanie nawet przez 6 miesięcy lub do 20 tys. km.

Żywotność powłoki hydrofobowej zależy od sposobu przygotowania powierzchni przed jej nałożeniem oraz od warunków, w jakich będzie użytkowana. Nie bez znaczenia jest również wymiana wycieraczek na nowe po zabezpieczeniu szyby. Dzięki temu unikniemy efektu smużenia oraz przyspieszonego zużycia się świeżo naniesionej „niewidzialnej wycieraczki”

Poniżej wrzucam filmik, jak sprawuje się ta wycieraczka w praktyce


 

 

 

 

Poprzedni wpis
Witajcie!
Następny wpis
Dlaczego fronty Fendtów są takie mocne?

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up