fbpx

Spełniamy marzenia!

Wszelkie oczekiwania naszych klientów, zawsze zostają wysłuchane i jak widać na poniższych zdjęciach – spełnione!

Nasi serwisanci posiadają ogromną wiedzę i zapał do pracy. Przez lata wypracowali sobie niemałe doświadczenie w tym co robią. Dlatego na bieżąco można śledzić ich osiągnięcia.

Dziś chcieliśmy przedstawić budowę prysznica w wojskowej radiostacji.

Nasz klient, fan militariów zapragnął prysznica w starej wojskowej radiostacji. Jego pasją jest spędzanie czasu wolnego w terenie, w trudnych warunkach polowych. Jak i również uczestnictwo w zlotach militarnych. Chcąc nieco poprawić polowe warunki, wymarzył sobie posiadanie prysznica. Oczywiście, wymaganie było jedno: „ma być solidna, toporna, wykonana z odpowiednio trwałej blachy i co najważniejsze – jej naprawa w sytuacji jakiejkolwiek awarii ma być możliwa za pomocą „ROSYJSKIEGO KLUCZA”:) Dlatego jak widać na fotografii, kabina prysznicowa niemalże w 100% różni się od tej, którą posiadamy w naszych kamperach, czy przyczepach kempingowych. Jednak funkcję pełni tę samą.

My cieszymy się 100% satysfakcją klienta, a nasz klient spełnionym marzeniem. Dlatego też zapraszamy do kontaktu! I Twoje marzenie może być spełnione!

Poprzedni wpis
Dlaczego fronty Fendtów są takie mocne?
Następny wpis
Super okazje!

Related Posts

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu