fbpx

Spełniamy marzenia!

Wszelkie oczekiwania naszych klientów, zawsze zostają wysłuchane i jak widać na poniższych zdjęciach – spełnione!

Nasi serwisanci posiadają ogromną wiedzę i zapał do pracy. Przez lata wypracowali sobie niemałe doświadczenie w tym co robią. Dlatego na bieżąco można śledzić ich osiągnięcia.

Dziś chcieliśmy przedstawić budowę prysznica w wojskowej radiostacji.

Nasz klient, fan militariów zapragnął prysznica w starej wojskowej radiostacji. Jego pasją jest spędzanie czasu wolnego w terenie, w trudnych warunkach polowych. Jak i również uczestnictwo w zlotach militarnych. Chcąc nieco poprawić polowe warunki, wymarzył sobie posiadanie prysznica. Oczywiście, wymaganie było jedno: „ma być solidna, toporna, wykonana z odpowiednio trwałej blachy i co najważniejsze – jej naprawa w sytuacji jakiejkolwiek awarii ma być możliwa za pomocą „ROSYJSKIEGO KLUCZA”:) Dlatego jak widać na fotografii, kabina prysznicowa niemalże w 100% różni się od tej, którą posiadamy w naszych kamperach, czy przyczepach kempingowych. Jednak funkcję pełni tę samą.

My cieszymy się 100% satysfakcją klienta, a nasz klient spełnionym marzeniem. Dlatego też zapraszamy do kontaktu! I Twoje marzenie może być spełnione!

Poprzedni wpis
Dlaczego fronty Fendtów są takie mocne?
Następny wpis
Super okazje!

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up