fbpx

Zwiększamy komfort wypoczynku…

Właściciele przyczep oraz samochodów kempingowych najczęściej cieszą się z ich posiadania w okresie letnim. A jak wiadomo pogoda jest różna.. O poranku słońce, wieczorem deszcz. Zaciemnione miejsce na polu kempingowym, jest bardzo trudno dostępne. A palące słońce wciąż nas atakuje. Albo inaczej, uporczywe krople deszczu wciąż spadają z nieba. Takie sytuacje na pewno będą miały miejsce podczas upragnionych wakacji. Ale czy muszą psuć nasz wypoczynek. Absolutnie nie!

Jak radzić sobie w takiej sytuacji, nie chcąc siedzieć w zamkniętym pojeździe?

Mamy na to receptę, a mianowicie markizę.

Nasza Firma świadczy usługę profesjonalnego montażu markizy. W naszym sklepie znajduje się kilka rodzajów tego produktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie dobierzemy odpowiednią markizę dostosowaną do potrzeb klienta jak i również do wymiaru pojazdu.

Markiza najprościej mówiąc jest to mobilne zadaszenie. Umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Urlopowicze posiadający meble kempingowe ( również oferowane przez naszą firmę), mogą cieszyć się grillowaniem, czy też relaksem wśród niezapomnianych, malowniczych widoków w miejscu postoju. Markizy, z racji na ich szybką i łatwą obsługę polecane są tym wczasowiczom, którzy lubią zmieniać miejsca postoju.

W szczególności polecamy Markizy Fiamma, Omnistor, CaravanStore i inne.

Na korzyść montażu takiej markizy przemawia również fakt, iż jest ona łatwa w obsłudze, lekka a zarazem wytrzymała. Obsługa jest niezwykle cicha jak i łatwa. Markiza chowana jest w ergonomicznej białej kasecie, a jej rozwijanie odbywa się za pomocą korby. Materiał z jakiego wykonane są markizy jest zmywalny i odporny na rozdarcia.

Odpowiednia obsługa takiej markizy zapewnić może efektywniejszy odpoczynek. A wszelkie wątpliwości dotyczące wytrzymałości rozwiniętej markizy podczas wiatru rozwieje nam inwestycja w pasy sztormowe.

Na zdjęciachprzedstawiony został wykonany przez nasz serwis, montaż markizy na samochodzie kempingowym Ducato, jak i na przyczepie kempingowej marki Hobby.

Warto również wspomnieć o fakcie, iż na polu kempingowym jesteśmy skazani na bliskie kontakty z sąsiadami. Co w sytuacji, gdy okaże się on wścibski, a nasza prywatność zmaleje do minimum?

W takiej sytuacji polecamy zakup markizy wraz z namiotem. Jest to najnowszy system montowany za pomocą zamków błyskawicznych, a zarazem najbardziej uniwersalny sposób łączenia markiz i ścian namiotowych. Okienka posiadają moskitiery, które chronią przed owadami oraz podwijane zasłonki.

Drugą propozycją są przedsionki, które również chronią przed słońcem, czy deszczem. Zapewniają nam 100% prywatność. I dodatkowo profesjonalne rozłożenie takiego przedsionka zapewnia komfort przez cały czas urlopowania. Warto jednak dodać, że przedsionki z racji na system rozkładania polecane są głównie dla osób wczasujących dłuższy czas w jednym miejscu.

Poprzedni wpis
Dla każdego miłośnika motoryzacji!
Następny wpis
Gadżety, czy może podstawowe akcesoria?

Related Posts

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu