fbpx

Zwiększamy komfort wypoczynku…

Właściciele przyczep oraz samochodów kempingowych najczęściej cieszą się z ich posiadania w okresie letnim. A jak wiadomo pogoda jest różna.. O poranku słońce, wieczorem deszcz. Zaciemnione miejsce na polu kempingowym, jest bardzo trudno dostępne. A palące słońce wciąż nas atakuje. Albo inaczej, uporczywe krople deszczu wciąż spadają z nieba. Takie sytuacje na pewno będą miały miejsce podczas upragnionych wakacji. Ale czy muszą psuć nasz wypoczynek. Absolutnie nie!

Jak radzić sobie w takiej sytuacji, nie chcąc siedzieć w zamkniętym pojeździe?

Mamy na to receptę, a mianowicie markizę.

Nasza Firma świadczy usługę profesjonalnego montażu markizy. W naszym sklepie znajduje się kilka rodzajów tego produktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie dobierzemy odpowiednią markizę dostosowaną do potrzeb klienta jak i również do wymiaru pojazdu.

Markiza najprościej mówiąc jest to mobilne zadaszenie. Umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Urlopowicze posiadający meble kempingowe ( również oferowane przez naszą firmę), mogą cieszyć się grillowaniem, czy też relaksem wśród niezapomnianych, malowniczych widoków w miejscu postoju. Markizy, z racji na ich szybką i łatwą obsługę polecane są tym wczasowiczom, którzy lubią zmieniać miejsca postoju.

W szczególności polecamy Markizy Fiamma, Omnistor, CaravanStore i inne.

Na korzyść montażu takiej markizy przemawia również fakt, iż jest ona łatwa w obsłudze, lekka a zarazem wytrzymała. Obsługa jest niezwykle cicha jak i łatwa. Markiza chowana jest w ergonomicznej białej kasecie, a jej rozwijanie odbywa się za pomocą korby. Materiał z jakiego wykonane są markizy jest zmywalny i odporny na rozdarcia.

Odpowiednia obsługa takiej markizy zapewnić może efektywniejszy odpoczynek. A wszelkie wątpliwości dotyczące wytrzymałości rozwiniętej markizy podczas wiatru rozwieje nam inwestycja w pasy sztormowe.

Na zdjęciachprzedstawiony został wykonany przez nasz serwis, montaż markizy na samochodzie kempingowym Ducato, jak i na przyczepie kempingowej marki Hobby.

Warto również wspomnieć o fakcie, iż na polu kempingowym jesteśmy skazani na bliskie kontakty z sąsiadami. Co w sytuacji, gdy okaże się on wścibski, a nasza prywatność zmaleje do minimum?

W takiej sytuacji polecamy zakup markizy wraz z namiotem. Jest to najnowszy system montowany za pomocą zamków błyskawicznych, a zarazem najbardziej uniwersalny sposób łączenia markiz i ścian namiotowych. Okienka posiadają moskitiery, które chronią przed owadami oraz podwijane zasłonki.

Drugą propozycją są przedsionki, które również chronią przed słońcem, czy deszczem. Zapewniają nam 100% prywatność. I dodatkowo profesjonalne rozłożenie takiego przedsionka zapewnia komfort przez cały czas urlopowania. Warto jednak dodać, że przedsionki z racji na system rozkładania polecane są głównie dla osób wczasujących dłuższy czas w jednym miejscu.

Poprzedni wpis
Dla każdego miłośnika motoryzacji!
Następny wpis
Gadżety, czy może podstawowe akcesoria?

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up