fbpx

Przyłącze wody miejskiej

Miejsca, w których lubimy spędzać czas, są wybierane indywidualnie. Czy to Góry, Mazury, czy też Morze. Aktualnie pól caravaningowych jest bardzo dużo. Ich właściciele coraz częściej chcą sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez klientów i oferują szereg udogodnień.

Zadbane, bezpieczne i ogrodzone zielone tereny, monitoring, obsługa 24h, place zabaw, miejsca imprez, dostęp do wi-fi i co najważniejsze podłączenia elektryczne i wodne. Tego wszystkiego potrzebujemy by móc komfortowo spędzać wakacje w przyczepie kempingowej, czy kamperze. O resztę zadba nasz pojazd i jego wyposażenie.

Posiadając przyłącze wody miejskiej, czyli COLORADO, zapomnieć można o stałym, męczącym uzupełnianiu wody. Montowane w ścianie przyłącze pozwala podłączyć do przyczepy kempingowej lub kampera wodę za pomocą węża ogrodowego za pomocą szybkozłączki ogrodowej.

Wewnętrz posiada reduktor ciśnienia wody. Lecz mimo zastosowanego reduktora zawsze istnieje możliwość spowodowania wycieku z instalacji przez ciśnienie wody. Dlatego też  zaleca się montaż przyłącza w połączeniu z pływakiem. Dzięki czemu nie wytwarza się ciśnienia w instalacji wodnej przyczepy / kampera, a pływak automatycznie dopuszcza wodę do zbiornika.

Pływak do colorado

Poniżej galeria zdjęć z montażu urządzenia.

Poprzedni wpis
Mover – urządzenie manewrowe
Następny wpis
Przepisy i podstawy, które musi znać każdy właściciel przyczepy/kampera.

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up