fbpx

   
   

Hobby Ontour

baureihen_teaser_OnTour

Ontour jest zawsze gotowy do spontanicznych wycieczek. Nowa seria kompaktowych przyczep jest wprost idealna na krótkie, jak i długie wyjazdy. Hasłem przewodnim serii jest lekko w górę i daleko w świat. Hobby stawia w nich na minimalizm i kompaktowość. Wszystkie posiadają zoptymalizowane wagowo podwozie, DMC zaczyna się już od 1100 kg. Seria zarówno dla mniejszych samochodów jak i SUV’ów

 Sprawdź wszystkie 4 modeli

Hobby De Luxe

2 baureihen_teaser_deluxe

Rozkoszuj się wolnością. Hobby De Luxe to seria dla każdego. Własny dom w każdym miejscu na świecie. Wolność dla serii De Luxe dotyczy również wolności wyboru, jest to seria z największą gamą dostępnych modeli. Szesnaście różnych wersji daje możliwość wyboru i dopasowania odpowiedniej przyczepy do siebie, są w niej modele przeznaczone zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

Sprawdź wszystkie 12 modeli

Hobby Excellent

3 baureihen_teaser_excellent

Excellent to najbardziej popularna seria Hobby i ulubieniec par. Odkrywaj świat na własnych warunkach. Ty wybierasz miejsce, Hobby zapewnia wygodę i przyjemność z podróżowania. Nowoczesny, przykuwający wzrok design i komfortowe wnętrza tworzą niesamowitą atmosferę. Wyraź siebie wśród trzynastu modeli możesz wybrać dla siebie i drugiej połówki.

Sprawdź wszystkie 12 modeli

Hobby Prestige

4 baureihen_teaser_prestige

Spełnij swoje marzenia. Hobby Prestige to seria nastawiona na sprawianie radości i luksusu dla całej rodziny. Prestige ma być przede wszystkim funkcjonalny i zapewniać komfort, co najważniejsze dla wspaniałych rodzinnych wakacji, a ponadto posiada nieodparty i klasyczny urok. Szeroka gama modeli serii Prestige zawiera w sobie modele dostosowane dla rodzin z mniejszymi i większymi dziećmi.

Sprawdź wszystkie 11 modeli

Hobby Premium

5 baureihen_teaser_premium

Premium jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie to co najlepsze. Niesamowite doznania i luksus, są kwintesencją tej serii. Elegancja przejawiająca się już w najdrobniejszych detalach jest jednym z wielu powodów, dzięki którym wygrywają wiele konkursów branżowych i wśród wielu uzyskały miano królów przyczep. Jedenaście różnych wersji zapewnia możliwość dobrania przyczepy do swoich potrzeb.

Sprawdź wszystkie 6 modeli

Hobby Landhaus

6baureihen_teaser_landhaus

Wyjedź gdziekolwiek zechcesz, na wieś, w góry lub nad morze i odpoczywaj we własnej willi. Landhaus jest jedyny w swoim rodzaju i z pewnością doda ekstrawagancji każdym wakacjom. Jest przeznaczonych dla wszystkich tych, którzy stawiają głównie na wygodę i luksus. Głównymi cechami serii są nietuzinkowy kształt, ogromna przestrzeń, duże i wygodne łóżka, osobna kabina prysznicowa.

Sprawdź wszystkie 2 modele

keyboard_arrow_up