fbpx

Przedsionki Isabella

 

logo

Przedsionki Isabella zostały jednogłośnie okrzykniętymi najlepszymi przedsionkami w europie.

Camping to zoś więcej niż tylko forma wypoczynku. Wolność oraz nieskrępowana atmosfera, która nieodłącznie towarzyszy kamperowiczom, pozwalają naładować akumulatory. I jeśli ktoś raz spróbował, nie przestanie…będzie stawiał co raz to wyższe wymagania sprzętowi i wyposażeniu, które powinny uprzyjemniać i rozpieszczać, nie często zaskakiwać….

Lake_p16

Dobry przedsionek jest bardzo ważny! Przedsionek to przestrzeń, w której spędzamy prawie cały wakacyjny czas. Przedsionek to salon i pokój dla dzieci jednocześnie, w przedsionku prowadzimy wieczorne rozmowy, spędzamy miło czas na zabawie z przyjaciółmi. I własnie dlatego, że ta przestrzeń jest tak ważna dla udanego urlopu, powinno się trochę więcej uwagi poświęcić przy jego wyborze.

Isabella tworzy wysokiej jakości przedsionki od ponad 50 lat, zawsze próbuje przemycić najlepsze karawnaingowe pomysły do swoich produktów. Nasze wymagania są bardzo wysokie, cały czas szukamy nowych pomysłów i rozwiązań -sprytne detale, najlepsze materiały, idealne formy oraz szybki, nieskomplikowany montaż w ponadczasowym design – to my – Isabella

full_as_part_awning

 

Nasze przedsionki są zaprojektowane ze szczególnym położeniem uwagi na przestrzeń. Szeroka gama oferowanych przedsionków zaspokoi potrzeby każdego użytkownika przyczepy kempingowej.

Przestrzeń w przedsionkach może być wykorzystana jako salon, jadalnia, miejsce do zabawy dla dzieci oraz przechowalnia. Isabella daje nam komfort w wyborze wśród wielu modeli, które dopasujemy do swoich upodobań względem wypoczynku jak i wizualnych walorów.

Isabella to połączenie trzech walorów – najwyższej jakości, innowacyjności w tworzeniu oraz użyteczności. Projektanci kładą nacisk na każdy drobny detal, ponieważ dzięki tym detalom odczujemy komfort spędzania wolnego czasu.

Trwałe dążenie do przełamywania tradycyjnych norm inspirują nas do skierowania naszego wysiłku w tworzenie rewolucyjnych przedsionków. Jakość, którą prezentujemy pozwala naszym produktom wyróżniać się z tłumu. Zastosowane technologie są niedoścignione.

Znak rozpoznawczyIsabella T@B

Oryginalny przedsionek Isabella można rozpoznać po okienku typu bulaj w drzwiach przedsionka.

Dlaczego Isabella?

Właściciele przyczep w całej Europie uznali przedsionki firmy Isabella za najlepsze na rynku

Jednym z najważniejszych założeń firmy jest wdrażanie co raz to nowszych rozwiązań technicznych, nieustanna praca nad wizerunkiem i stylistyką produktów. Eleganckie, wysokiej jakości wyroby są efektem ciągłego rozwoju firmy Isabella.

Isabella wykorzystuje przy produkcji przedsionków materiały wiodących, europejskich producentów branży kempingowej. Boczne, akrylowe ściany przedsionków są zabarwiane techniką natryskową, zapewniającą optymalne przenikanie światła dziennego. Dzięki temu jest to materiał oddychający, który redukuje powstawanie wody kondensacyjnej wewnątrz przedsionka.

Materiał wykonany z PVC/Poliester zastosowany w bocznych ścianach przedsionków zimowych oraz w wysokich cokołach jest z obydwu stron lakierowany. Ułatwia to znacznie czyszczenie i pielęgnację namiotu.

Dach przedsionków Isabella jest najczęściej wykonany z mocnego, warstwowego poliestru, z nadrukiem od wewnętrznej strony, co minimalizuje widoczne plamy, które mogą powstać w trakcie używania produktu. Poza tym wszystkie użyte materiały są zaimpregnowane przeciw deszczowi i pleśni.

Przedsionki posiadają silne, wytrzymałe wzmocnienia w strategicznych miejscach, w niektórych nawet podwójne, zabezpieczające przed ewentualnym wycieraniem się poszycia (przede wszystkim przez stelaż)

Światowa NOWOŚĆ – materiał IsaTex

 

isatex

W nowych modelach przedsionków Concept firma Isabella zastosowała zupełnie nowy materiał IsaTex, który został opracowany specjalnie dla firmy Isabella przez wiodącego na rynku europejskim producenta tekstylii. Jedno dotknięcie poszycia i od razu można poczuć różnicę. Pomimo specjalnej powłoki jaką jest pokryty przy dotknięciu czuć przyjemny materiał, co zostało optycznie podkreślone na zewnętrznej stronie przedsionka.

Jeśli chodzi o właściwości techniczne Isabella zbliżyła się ku ideałowi: z zewnątrz – odporny na zużycie, ścieranie, wytrzymały, łatwy w utrzymaniu czystości przy czym stosunkowo lekki.

TectumPro

Po 20 latach doświadczeń z rurkami aluminiowymi z fiberglasu, firma Isabella przedstawia nową generację stelaża przedsionkowego – CarbonX. Jest on wzmocniony włóknami karbonowymi i dzięki temu o 25% mocniejszy od dotychczasowego. CarbonX jest wyjątkowo lekki, nierdzewny; został wyprodukowany w Finlandii przez firmę Exel specjalnie dla Isabella.

Jakość w detalach

W przedsionku zagorzali kamperowicze spędzają większość urlopu. Wspólnie z rodziną, przyjaciółmi delektują się posiłkami, rozmowami i zabawą. Jakość przedsionków Isabella, doskonałe rozwiązania techniczne oraz „sprytne” detale sprawiają, iż dobrze czujemy się w ich wnętrzu.

 

detale_isabella

 

1

1. Do wyposażenia seryjnego wszystkich przedsionków Isabella należą osłony na koła oraz dolne fartuchy przeciwwiatrowe.

2

2. Bardzo wygodny system do wieszania firanek, łatwe do zawieszenia oraz do ściągnięcia.

3

3. Przy wszystkich elementach, które można otworzyć są doczepione taśmy z zatrzaskiem, dzięki którym można podpiąć zasłonki drzwiowe.

4

4. Dzięki specjalnym wzmocnieniom elementów narożnych poszycia materiał w tych miejscach nie wyciera się.

5

5. Wywietrzniki w strategicznych miejscach przedsionków redukują ryzyko powstania wody kondensacyjnej. Prawie wszystkie modele przedsionków posiadają moskitierę okienną w bocznej ścianie. Modele OPUS w dwóch ścianach.

6. IsaFlex – elastyczne, wytrzymałe gumowe pętelki są na wyposażeniu seryjnym każdego przedsionka oraz daszka przeciwsłonecznego.

7

7. FixOn – uchwyty do stelaża, bezśrubowe są na wyposażeniu seryjnym każdego przedsionka. Optymalne ustawienie rurek dachowych stelaża gwarantuje najlepsze napięcie poszycia dachu.

8

8. Bardzo mocne i wytrzymałe zamki błyskawiczne są osłonięte materiałem, co znacznie zapobiega spływaniu wody deszczowej na zamkach oraz chroni je przed promieniami UV.

9

9. Sznurki do regulacji wraz z trzpieniem przy rurkach pionowych stelaża gwarantują równomierne naciągnięcie poszycia przedsionka.

10

10. Linki przeciwszturmowe Typhoon są na wyposażeniu seryjnym tylko w niektórych modelach Isabella.

11

11. Specjalne „zgrzewane” od strony wewnętrznej szprosy w oknach dodatkowo stabilizują folię okienną.

12

12. DropStop – kółka uszczelniające, które występują przy wszystkich trzpieniach – zapobiegają wnikaniu wody deszczowej do środka.

13

13. Dzięki podwójnym osłonom narożnikowym mamy gwarancję, że przedsionek będzie pasował go każdego typu przyczepy.

14

14. Podwojne szycie poszycia dachu wykonywane jest przez specjalne maszyny – gwarantuje doskonałe dopasowanie się materiału do dachu przyczepy.

15

15. Trójkątne elementy z PVC do mocowania gumek przeciwszturmowych umożliwiają dodatkowe zabezpieczenie przedsionka przed silnym wiatrem.

16

16. Wykrój klinowy w zaokrągleniach w poszyciu dachu przedsionka ułatwia odpowiednie jego naciągnięcie oraz minimalizuje powstawanie fałd.

  
  

 

Ceny przedsionków są różne i zależne od wymiarów w razie zapytań o cenę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z jednym z naszych pracowników

 

 

Katalog Isabella 2016

Cennik Isabella 2016

POBIERZ

Przedsionki zamawiamy bezpośrednio u producenta. Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.

Wszystkie sprzedawane przez nas przedsionki są fabrycznie nowe i wystawiamy na nie paragon lub fakturę VAT!

keyboard_arrow_up