fbpx

Bądźmy na bieżąco!

Wakacje, odpoczynek, morze, plaża, góry, pełen relaks… Ale czy podróżujący kempingami chcą na cały okres urlopowania odciąć się od mediów. Raczej nie!

Jest na to sposób. Posiadanie telewizora zamontowanego w kamperze/przyczepie kempingowej to dopiero połowa sukcesu. Należy jeszcze pamiętać o dobrze dobranej i odpowiednio zamontowanej antenie satelitarnej.

A taki pełen serwis polecamy w swojej ofercie! Prawidłowe zamontowanie anteny wymaga precyzji, wiedzy, a także posiadanie odpowiednich środków jak: cleanery, primery, aktywatory oraz kleje.

Kampi.pl posiada na stanie świetnej jakości anteny firmy Alden, które z czystym sumieniem możemy polecić. Jedną z nich jest Alden AS3 80 Platinum – automatyczna antena satelitarna. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz łatwością w obsłudze. Oczywiście na życzenie klienta zaproponujemy i zamontujemy innego typu anteny satelitarne.

Anteny kempingowe montowane są na przyczepach kempingowych i kamperach. Stałe zainstalowanie anteny niesamowicie ułatwia korzystanie z TV. Bowiem nie potrzebne już będzie stałe montowanie za pomocą magnesu i demontowanie anteny z dachu. Odpowiednio dobrana antena posiada funkcję składania na czas jazdy, co sprawia, że przyjmuje ona opływowy kształt i nie stwarza trudności w poruszaniu się.

Zdjęcia przedstawiają montaż na życzenie klienta satelity Megasat – składa się ona do rozmiaru zaledwie 19 cm. Satelita Megasat jest anteną automatyczną. Po dotarciu na odpowiednie miejsce postoju automatycznie unosi się i wyszukuje sygnał już w 1-2 minuty.

Metoda klejenia anteny satelitarnej do dachu przyczepy/kampera jest w 100% pewną i sprawdzoną metodą montażu. Podczas umieszczania anteny na dachu pojazdu nie zostają tworzone żadne otwory na śruby!! A wszelkie kable niezbędne do instalacji zostają ukryte w meblach, listwach ściennych, aby nie psuły wyglądu wnętrza pojazdu. Dodać należy, że każdorazowy montaż odbywa się indywidualnie, w zależności od rodzaju dachu oraz materiału, z jakiego zbudowana jest podstawa. Nie mniej jednak czas schnięcia kleju to 24 godziny.

Poprzedni wpis
Czy warto inwestować w klimatyzację?
Następny wpis
Fotowoltaika

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up