fbpx

Czy warto inwestować w klimatyzację?

Czasy, kiedy to pojazdy nie były wyposażone w klimatyzację, już dawno mają się ku końcowi. Aktualnie podczas jazdy możemy cieszyć się dostosowaną do swoich potrzeb temperaturą. Dzięki czemu podróż staje się przyjemniejsza, a wypoczynek  wykorzystany efektywnie.

Należy jednak wspomnieć, że upalne, letnie dni potrafią być nie miara kłopotem. Często bywa tak, że zamiast cieszyć się wypoczynkiem, trzeba pokonywać walkę z gorącem. Niestety przyczepa kempingowa, kamper stojąc w samym słońcu bardzo szybko się nagrzewają. I tym samym nie łatwo jest je schłodzić, gdyż samo wietrzenie i otwarte okna zdają się być niewystarczające. Na dyskomfort o jakim mowa, jest jedna recepta – KLIMATYZACJA, która zapewni nie tylko odpowiednią temperaturę ale także odpowiednią wilgotność powietrza.

Istnieją różne klimatyzatory.

1. Klimatyzator dachowy.

2. Klimatyzator podławkowy.

3. Klimatyzator podpodłogowy.

Wszystko zależy od upodobań klienta.

Na zdjęciach zamieściliśmy montaż dachowy klimatyzatora FreshLight Dometic. Klimatyzatory dachowe  są szczególnie popularne i najczęściej wybierane przez naszych klientów, z racji na to, że ich wygląd jest bardzo estetyczny. A montaż obywa się w integracji z oknem dachowym. Zamontowanie takiego urządzenia wymaga ogromnej precyzji. Nasi serwisanci posiadają w tym temacie ogromne doświadczenie, dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Inny system montażu to montaż podławkowy. Czyli montowanie klimatyzatora w schowku, bądź też w przestrzeni bagażowej.

Trzecia możliwość to klimatyzator podpodłogowy szczególnie zalecany przy tzw podwójnych podłogach (kampery zimowe).

Montujemy klimatyzatory firmy Truma , Dometic i Sinclair.

Aktualnie zachęcamy do zakupu klimatyzatora SINCLAIR. Który posiada moduł wifi, ekologiczny i wydajny czujnik chłodniczy, funkcję osuszania, wyświetlacz LED, regulowane żaluzje. I wiele innych korzystnych udogodnień.  Posiada także 2 letnią gwarancję.

Dla klientów, którzy mają nieco większe wymagania polecić możemy klimatyzację firmy Truma.

Dostępne są: Saphir comfort RC, czyli klimatyzator skrzynkowy i urządzenie grzewcze w jednym. Jego moc Moc grzewcza 1700 W umożliwia zapewnienie ciepła również w sezonie przejściowym.

Szczególnie polecana klimatyzacja, to TRUMA AVENTA. Montowana w oknie dachowym, na adapterze 40×40, lub w nowo powstałym otworze 350mm x 380mm. Truma Aventa Comfort to dwa wydajne i ekonomiczne urządzenia w jednym: silne chłodzenie dzięki systemowi klimatyzacyjnemu i ogrzewanie w okresie przejściowym, dzięki pompie cieplnej. Zupełną nowością jest kompatybilność klimatyzacji z systemem Truma iNet. Po podłączeniu systemu iNet można zarządzać w przyczepie klimatyzacją i ogrzewaniem (tylko Truma Combi CP) za pomocą smartfona lub tabletu. Warto też dodać, że ten rodzaj klimatyzacji jest niezwykle lekki i płaski.

I tak, dzięki zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania możemy ustawić sobie odpowiednią temperaturę grzania, czy też chłodzenia przyczepy poprzez telefon komórkowy, dostosowując do aktualnych warunków pogodowych, nawet nie będąc obecnym w przyczepie.

Poprzedni wpis
Super okazje!
Następny wpis
Bądźmy na bieżąco!

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up