fbpx

Dla każdego miłośnika motoryzacji!

Posiadacze kamperów, czy też  przyczep kempingowych bardzo często dbają o swoje pojazdy. Dlatego chcemy zaoferować nasze środki marki WURTH. Są niezwykle skuteczne, łatwe w aplikacji, oraz atrakcyjne cenowo. Ceny mieszczą się w kwocie od 25 zł. To tak niewiele, a naprawdę potrafi zrobić efekt WOW!

Poniżej środki, jakie znajdują się w naszym sklepie.

1. Koncentrat płyn letni do spryskiwaczy Wurth 250ml na 25l. Zintegrowany dozownik Top Dos umożliwia precyzyjne dozowanie (25 ml jednorazowo). Wysoce skoncentrowany środek czyszczący do szyby przedniej 1:100. Zapobiega powstawaniu zacieków. Usuwa warstwy odblaskowe i warstwy smarów. Zapewnia doskonałą widoczność. Usuwa martwe owady i inne zanieczyszczenia.

2. Pianka do konserwacji opon Wurth – wysokiej jakości pianka do konserwacji opon. Czyści, pielęgnuje, chroni. Idealna przed przechowywaniem opon. Wypiera kurz i zanieczyszczenia. Nieszkodliwa dla farb, tworzyw sztucznych, gumy i metali.

3. Wurth Spray Do Konserwacji Gumy, 300ml. Środek do konserwacji kauczuku w sprayu. Zapobiega zamarzaniu gumowych uszczelek drzwi, pokrywy silnika i bagażnika, w zimie lub blokowaniu z powodu starzenia się i ciepła.

4. Wurth Środek Pielęgnacji Stali Szlachetnej, 400ml. Gęsta emulsja o właściwościach czyszczących. Usuwa dokładnie zanieczyszczenia, ślady po czyszczeniu i tłuste, oleiste odciski palców. Może być stosowana na pionowych powierzchniach.

5. Aktywny środek, pianka czyszcząca do szyb Wurth– chroni materiały, nie atakuje farb, gumy ani tworzyw sztucznych.

6. Wurth Multi, uniwersalny środek czyszczący. Smaruje, czyści i konserwuje. Usuwa rdzę i chroni przed korozją. Nie zawiera żywic, kwasów ani silikonu.

7. Wurth Pianka Czyszcząca, 500ml. Specjalna piana czyszcząca z dodatkiem antystatycznym do całego wnętrza pojazdu.

8.Wurth Super Clean, spray czyszczący, uniwersalny środek do czyszczenia i konserwacji w sprayu do gładkich i malowanych powierzchni. Silny połysk i trwałe zabezpieczenie : chroni przed zarysowaniami i brudem. Ożywia tworzywa sztuczne, do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Łatwo usuwa smołę, smary i rdzę powierzchniową szybko po nałożeniu. Usuwa nierówności z ciemnych farb.

Poprzedni wpis
Pogromca kempingów
Następny wpis
Zwiększamy komfort wypoczynku…

Related Posts

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu