fbpx

Super okazje!

Okazuje się, że super okazja nie zawsze jest trafną decyzją. Nie kupujmy pojazdów kempingowych, jeżeli nie posiadamy wiedzy na ten temat. Nasza firma świadczy usługi, sprawdzania/przeglądu przyczep, przed zakupem. I  bardzo je polecamy!

Sprzedawcy bardzo często przedstawiają swoją przyczepę/pojazd kempingowy w samych superlatywach. Zaproponują okazyjną cenę, nie uwidaczniając wad.  Dlatego też chcemy uświadomić przyszłych posiadaczy pojazdów kempingowych o takich sytuacjach.

Na przestrzeni lat naszej pracy mieliśmy bardzo wiele takich przypadków. Okazyjnie kupione pojazdy od prywatnych osób trafiają wciąż na nasz serwis. I niestety nie są to błahostki, czy kosmetyka, lecz poważne naprawy.

Zamieszczamy kilka zdjęć, które zobrazują powagę problemu.

Nie da się ukryć, że gołym okiem jest dość ciężko wykryć wszelkie problemy i usterki pojazdu.

Bardzo często potrzebny jest do tego specjalistyczny sprzęt. Najczęstsze problemy kamperów/przyczep dotyczą zalania. W tym przypadku używamy mierników wilgoci. Jednak bywa i tak, że dopiero po otwarciu dachu, ściany możemy zobaczyć jak wielkie szkody wyrządziły drobne zalania.

Przedstawmy przykład naprawy Kampera LMC.

Zdiagnozowany został problem dotyczący zalania całego dachu. Praca została wyceniona na 25 tys. zł.

Aby najprościej wytłumaczyć budowę dachu, porównamy go do sandwicha, gdyż zbudowany jest w następujący sposób: sklejka, styropian + konstrukcja, sklejka i dopiero następnie blacha, czyli spora ilość materiału. Oczywiście potrzebne były do tego  jeszcze odpowiednie uszczelniacze, kleje. Wycena naprawy nie mała, gdyż sama blacha kosztowała nas prawie 7 tys. I zwróćmy uwagę, że cena ta może się różnic w zależności od długości potrzebnej blachy .

Inny przykład naprawy – mniej kosztowny, także przedstawiony na zdjęciach, to naprawa całego boku przyczepy. Tutaj koszt całkowity wyniósł 15 tys.

Warto również wspomnieć o naprawie podłogi w kamperze Burstner.

Dlatego  naprawdę gorąco zachęcamy do zakupu pojazdu kempingowego w naszej Firmie. Możemy zapewnić, iż wyżej wymienione sytuacje nie będą miały miejsca. A każdy klient zostanie profesjonalnie obsłużony.

Ponadto jeszcze raz zaproponujmy skorzystanie z usługi naszego serwisu dotyczącej przeglądu pojazdu przez zakupem od osób prywatnych!

Poprzedni wpis
Spełniamy marzenia!
Następny wpis
Czy warto inwestować w klimatyzację?

Related Posts

Brak wyników.
keyboard_arrow_up